Milan Sihelský
 
 
 
Máte dotazy? Zeptejte se nás!
 
 
 
 
 
 
 
 
SIHELSKÝ s.r.o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nákladní doprava Kolín – Milan Sihelský

 
Hlavní aktivitou firmy Milan Sihelský je přeprava sypkých materiálů sklápěcími návěsy o objemu 29-50 m3. Našim zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc a je možno po domluvě přepravovat různé sypké materiály – písek, drtě, sádrovec, zeminu, kačírky, sklářské písky a další. Vzhledem k certifikaci GMP můžeme přepravovat i zemědělské komodity.

 
 
Dbáme, aby se požadovaný materiál dostal k zákazníkovi v požadovaném čase na požadované místo a v požadované kvalitě. Dlouhodobě spolupracujeme s významnými dodavateli těchto materiálů.

Jsme schopni požadovaný materiál zákazníkovi zajistit a dopravit na místo určení. V současnosti má naše firma tým školených dispečerů, kteří se na dvou dispečerských pracovištích starají o potřeby a požadavky klientů. Vozidla, kterými provádíme přepravy, splňují nejpřísnější evropské normy pro ekologii a bezpečnost. Vozidla jsou sledována přes GPS, a tak zákazník může v reálném čase získat informaci, kde se jeho náklad pohybuje.
 
 
 
 
 
 
Dále naše dopravní firma provozuje nákladní návěsovou dopravu – PLATA. Tento druh vozidel je vhodný pro přepravu palet se stavebními materiály a na dopravu betonových prefabrikátů. S touto valníkovou dopravou zajišťujeme pro naše zákazníky i dodávku kačírku v begách, převážně kačírek 16-32 praný, vhodný na střechy budov.
 
 
 
 
 
 

Sklápěcí návěsy

 
S hliníkovou a nebo hardoxovou korbou, a tak je možno na trasu vyslat návěs dle druhu přepravovaného nákladu.
 

OBJEM KORBY do 29 až 50 m3

 
Použití dle objemové hmotnosti dopravovaného materiálu.
 

CELKOVÁ HMOTNOST DO 48 tun v ČR, UŽITEČNÁ HMOTNOST do 33 tun v ČR

 
Maximální využití celkové povolené hmotnosti má pro zákazníka příznivý vliv na cenu dopravy.
 
 
 
 

Kontakt na dispečery:

 
 
Dopolední směna:
 
 
 
Odpolední směna:
  • tel. +420 731 429 859
 
 
 
 
 
 

Valníkové návěsy

 
Používáme valníkové návěsy se zvýšenou nosností až na 32 t.

 

Kontakt na dispečera:

 
Odpolední směna:
 
Nákladní doprava Kolín – Milan Sihelský